Facebook Youtube Schnellkontakt

Wie kann man die erweiterte Realität (AR) in einem Lagerraum nutzen? (FILM)

Większość z nas pewnie słyszała już o Augmented Reality i produktach typu ”smart glasses”, jednak zastosowanie tej technologii wiązało jedynie ze sferą konsumencką.

Teraz, dostrzec możemy duży potencjał np. w branży logistycznej, gdzie istnieje wiele możliwości wykorzystania rozszerzonej rzeczywistości w magazynie.

Wyobraźmy sobie pracowników magazynu, którzy wykorzystują zestaw głośnomówiący oraz inteligentne okulary pracujące w technologii AR, aby w czasie rzeczywistym utrzymywać ciągły dostęp do danych WMS.

Poniżej ciekawy film obrazujący wydajną kompletację przy wykorzystaniu możliwości technologii AR, zintegrowanej ze znanym systemem SAP, tak aby praca w magazynie była jeszcze bardziej wydajna niż kiedykolwiek wcześniej.

Marketing
}

Siehe auch:

Unsere Kunden

Newsletter

Füllen Sie das Formular den Newsletter erhalten.


„Administratorem danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania danych osobowych, jest ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Skrajnej 3b, 31-331 Kraków. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne oraz że przysługują Państwu prawa dostępu do danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania newslettera i kontaktu handlowego, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie tych zgód i w celach w ich treści określonych. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie i Polityce prywatności. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@isl.pl."

Empfehlen Sie diese Seite einem Freund

Danke.

Die Website wurde an Ihren Freund gesendet

Ihre Nachricht wurde nicht geschickt. Danke.

Unsere Experten werden Ihnen so schnell wie möglich kontaktieren.

Unsere

newsletter.