Facebook Youtube Szybki kontakt

Demo Center w Krakowie zaprasza!

Zapraszamy do nowego centrum pokazowego regałów automatycznych w Krakowie!

Z myślą o wszystkich zainteresowanych tym, jak na żywo wygląda praca regałów automatycznych stworzyliśmy nowoczesne multimedialne centrum pokazowe. W naszym demo center znajdziesz systemy magazynowe dla dystrybucji, działów utrzymania ruchu, produkcji, kontroli jakości i wielu innych, a wśród nich:

— Rotomat HSP, czyli regał karuzelowy do bardzo szybkiej  kompletacji towarów
— regał windowy Lean-Lift, przeznaczony do składowania towarów o różnych gabarytach.

Przy filiżance kawy, w industrialnych wnętrzach, przekonasz się, jak wygląda połączenie zaawansowanej technologii z nowoczesnym designem. Samodzielnie będziesz mógł przetestować nasze rozwiązania i zdobyć praktyczną wiedzę na ich temat. Na miejscu będziesz mógł skorzystać z szerokiej wiedzy naszych doradców.

Gorąco zapraszamy! Bądź naszym kolejnym gościem.

isl-demo-center-regaly-automatyczne-2isl-demo-center-regaly-automatyczne-1isl-demo-center-regaly-automatyczne-1

Zespół ISL
}

Zobacz także:

Nasi klienci

Newsletter

Заполни анкету, чтобы получать newsletter


„Administratorem danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania danych osobowych, jest ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Skrajnej 3b, 31-331 Kraków. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne oraz że przysługują Państwu prawa dostępu do danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania newslettera i kontaktu handlowego, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie tych zgód i w celach w ich treści określonych. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie i Polityce prywatności. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@isl.pl."

Порекомендуй наш сайт знакомому

Спасибо!

Адрес сайта был выслан твоему знакомому

Благодарим за высланное сообщение.

Наши специалисты свяжутся с вами, как только это будет возможно. Пожалуйста, ответьте на еще один вопрос. Для вас это займет всего лишь 10 секунд, а нам упростит работу в будущем.

ОПРОС