Facebook Youtube Szybki kontakt

Regały dla niepełnosprawnych

Regały automatyczne mogą być obsługiwane także przez osoby niepełnosprawne.

5 maja obchodzimy Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych — korzystając z tej okazji podpowiadamy, że nasze regały mogą być obsługiwane także przez osoby niepełnosprawne. Regały dla niepełnosprawnych są rozwiązaniem szczególnie polecanym i potrzebnym w urzędach, biurach, księgowości, administracji. Dzięki specjalnej konstrukcji regały automatyczne umożliwiają i ułatwiają pracę m.in. osobom na wózkach inwalidzkich.

Regały przyjazne pracownikom niepełnosprawnym

Regały biurowe dla osób niepełnosprawnych

Regały archiwizacyjne dla osób na wózkach inwalidzkich

Zespół ISL
}
Nasi klienci

Newsletter

Заполни анкету, чтобы получать newsletter


„Administratorem danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania danych osobowych, jest ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Skrajnej 3b, 31-331 Kraków. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne oraz że przysługują Państwu prawa dostępu do danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania newslettera i kontaktu handlowego, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie tych zgód i w celach w ich treści określonych. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie i Polityce prywatności. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@isl.pl."

Порекомендуй наш сайт знакомому

Спасибо!

Адрес сайта был выслан твоему знакомому

Благодарим за высланное сообщение.

Наши специалисты свяжутся с вами, как только это будет возможно. Пожалуйста, ответьте на еще один вопрос. Для вас это займет всего лишь 10 секунд, а нам упростит работу в будущем.

ОПРОС