Facebook Youtube Szybki kontakt

Utrzymanie Ruchu — sprawna organizacja

Zoptymalizuj pracę swojego działu Utrzymanie Ruchu poprzez wdrożenie automatycznych regałów magazynowych.

Utrzymania Ruchu — jak zorganizować

Dobra organizacja procesów składowania w działach Utrzymanie Ruchu to podstawa. Zoptymalizowane magazynowanie części zamiennych i narzędzi pozwala na znaczne zwiększenie efektywności. Krokiem do uproszczenia procesów logistycznych w firmie jest wdrożenie regałów karuzelowych Rotomat i regałów windowych Lean-Lift. Regały karuzelowe Rotomat pozwalają na przechowywanie małych, drobnych części i narzędzi w specjalnych pojemnikach, chroniąc je przed zabrudzeniem i uszkodzeniem. Pojemniki, wkładki, przekładki służące do segregacji mają zróżnicowane wymiary — możliwości wyboru są nieograniczone. Dostęp do towaru jest kontrolowany, gwarantując tym samym bezpieczeństwo składowania cennych elementów. Konstrukcja regałów obrotowych pozwala na maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni, co w porównanymi ze innymi typami składowania pozwala na zaoszczędzenie do 80% powierzchni magazynowej. Zarówno regały obrotowe, jak i windowe pozwalają na pełną integrację z wewnętrznymi systemami informatycznymi — regały pracują w oparciu o czytniki i drukarkę kodów kreskowych. Dzięki temu proces wprowadzania towarów do magazynu, ich kompletacji i wydawania staje się dużo szybszy i łatwiejszy. Sprawne zarządzenie magazynem technicznym poprzez automatyzację procesów składowania to niższe koszty, oszczędność miejsca i czasu oraz bezpieczeństwo pracowników i towarów. Dział UR — realizacje  
utrzymanie ruchu
utrzymanie ruchu
utrzymanie ruchu
utrzymanie ruchu
Zespół ISL
}
Nasi klienci

Newsletter

Заполни анкету, чтобы получать newsletter


„Administratorem danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania danych osobowych, jest ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Skrajnej 3b, 31-331 Kraków. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne oraz że przysługują Państwu prawa dostępu do danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania newslettera i kontaktu handlowego, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie tych zgód i w celach w ich treści określonych. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie i Polityce prywatności. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@isl.pl."

Порекомендуй наш сайт знакомому

Спасибо!

Адрес сайта был выслан твоему знакомому

Благодарим за высланное сообщение.

Наши специалисты свяжутся с вами, как только это будет возможно. Пожалуйста, ответьте на еще один вопрос. Для вас это займет всего лишь 10 секунд, а нам упростит работу в будущем.

ОПРОС