Facebook Youtube Schnellkontakt

Nachrichten

centrum pokazowe regałów

ein neues Demonstrationszentrum der Lagerliftsysteme

Ja, wir erweitern und entwickeln uns!

In Kürze wird bei unserer Zentrale in Kraków ein neues Demonstrationszentrum fürLagerliftsysteme entstehen: Umlaufliftlager, Liftlager und viele andere…

Mehr

das System Paternoster – originelle Anwendung aus dem Anfang des 20. Jahrhunderts. (FILM)

Chicago, rok 1932. Parking na samochody oparty o system paternoster.

Automatyczny parking u podstawy zajmuje miejsce parkingowe jak dla 6 aut, ale wykorzystując otwartą przestrzeń w górę pomieścił aż 48 aut.

Mehr
Unsere Kunden

Newsletter

Füllen Sie das Formular den Newsletter erhalten.


„Administratorem danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania danych osobowych, jest ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Skrajnej 3b, 31-331 Kraków. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne oraz że przysługują Państwu prawa dostępu do danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania newslettera i kontaktu handlowego, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie tych zgód i w celach w ich treści określonych. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie i Polityce prywatności. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@isl.pl."

Empfehlen Sie diese Seite einem Freund

Danke.

Die Website wurde an Ihren Freund gesendet

Ihre Nachricht wurde nicht geschickt. Danke.

Unsere Spezialisten werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren. Bitte beantworten Sie eine Frage. Es dauert nur 10 Sekunden und erleichtert uns in Zukunft die Arbeit.

UMFRAGE