Facebook Youtube Szybki kontakt

Apteki indywidualne – optymalizacja kosztów działalności

Apteki indywidualne – jak poradzić sobie z brakiem miejsca i niewłaściwymi warunkami przechowywania produktów aptecznych?

Konkurencja na rynku farmaceutycznym nie zwalnia tempa. Warto pomyśleć więc o optymalizacji kosztów prowadzonej działalności handlowej, która pomoże zwiększyć przychody.

Aby wdrożyć program oszczędnościowy w aptekach indywidualnych warto wziąć pod uwagę między innymi maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni pomieszczenia, które pozwoli na ograniczenie wielkości zaplecza, a w konsekwencji zmniejszenie kosztów eksploatacji. Należy też zadbać o odpowiednie warunki przechowywania produktów aptecznych, co umożliwi ograniczenie strat w towarach spowodowane ich uszkodzeniem czy zepsuciem.

Proponowane przez nas rozwiązanie umożliwi przechowywanie większej ilości produktów, stałą kontrolę zapasów i przyspieszenie procesu realizacji zamówień.

Ochrona środków aptecznych przed uszkodzeniem i niepowołanym dostępem

W jaki sposób można to osiągnąć? Rozwiązania w postaci automatycznych systemów składowania stosowane z powodzeniem przez hurtownie i firmy farmaceutyczne doskonale sprawdzą się również w przypadku aptek indywidualnych.

Automatyczne regały Rotomat umożliwiają składowanie farmaceutyków, dermokosmetyków, środków opatrunkowych, etykiet, a także dokumentacji handlowej w sposób uporządkowany i bezpieczny. Skutecznie chronią przechowywane środki przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak kurz i światło, wyposażone są także w system kontroli temperatury i wilgotności powietrza. Regały Rotomat umożliwiają przechowywanie farmaceutyków w temperaturze do minus 80 stopni. Dodatkowo zapewniają szybkie wyszukiwanie przechowywanych elementów i ich dostarczenie najkrótszą możliwą drogą wprost do rąk użytkownika. Zapewniają ochronę przechowywanych zasobów przed dostępem osób nieupoważnionych.

Nowoczesny, elegancki wygląd regału karuzelowego Rotomat

Jak wygląda regał automatyczny Rotomat? To szafa, sięgająca do samego sufitu pomieszczenia, wykorzystując jego maksymalną wysokość. Od standardowej zabudowy różni się jednak tym, że dzięki jednemu przyciskowi na klawiaturze regału można przywołać do okna dostępowego dowolny produkt, bez konieczności jego długotrwałego poszukiwania, schylania się czy wspinania. Obudowa regału może być wykonana z dowolnego materiału, w indywidualnej kolorystyce.

Jakie towary mogą być przechowywane w regale automatycznym Rotomat?

Zakres asortymentu, który może być przechowywany w automatycznych regałach magazynowych typu Rotomat jest praktycznie nieograniczony. Są to zatem produkty apteczne wymagające przechowywania w klimatyzowanych warunkach, takie jak farmaceutyki, suplementy diety, dermokosmetyki, miniprodukty i próbki kosmetyków. Należy uwzględnić w tym również środki opatrunkowe, dokumenty, takie jak faktury, rachunki, dokumenty kadrowe, zamówienia, itp., etykiety, które również wymagają szczególnych warunków przechowywania i odpowiedniej wilgotności powietrza, czy materiały reklamowe typu broszury, katalogi, ulotki, drobne gadżety marketingowe.

To samo możesz zmieścić na powierzchni nawet o 80% mniejszej

Zakup regału Rotomat pozwala zaoszczędzić nawet do 80% powierzchni zaplecza, jest więc rozwiązaniem idealnym dla aptek borykających się z problemem braku miejsca i wysokich kosztów najmu lokalu.

Zespół ISL
}
Nasi klienci

Newsletter

Wypełnij formularz, aby otrzymywać newsletter


„Administratorem danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania danych osobowych, jest ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Skrajnej 3b, 31-331 Kraków. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne oraz że przysługują Państwu prawa dostępu do danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania newslettera i kontaktu handlowego, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie tych zgód i w celach w ich treści określonych. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie i Polityce prywatności. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@isl.pl."

Poleć naszą stronę znajomemu

Dziękujemy

Strona została wysłana Twojemu znajomemu

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.

Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe. Prosimy jeszcze o odpowiedź na jedno pytanie. Tobie zajmie to tylko 10 sekund, a nam ułatwi pracę w przyszłości.

ANKIETA