Facebook Youtube Szybki kontakt

Kim jesteśmy?

Wieloletnie doświadczenie, indywidualne projekty

Od 2001 roku z powodzeniem łączymy doświadczenie z nieustannym rozwojem i doskonaleniem procesów produkcji naszych Klientów, kształtując rynek automatycznych regałów i systemów logistycznych (handling) dla magazynów i produkcji zgodnie z ideą Industry 4.0.

Projektujemy, konstruujemy i wdrażamy automatyczne systemy składowania i transportu bliskiego w dwóch obszarach:

 

- jako producent zrobotyzowanych urządzeń dla logistyki produkcji w oparciu o grupę produktów LogiTower, LogiComb, LogiTowerLoader (logitower.eu) dla blach, elementów długich: rury, pręty, narzędzi, matryc, ciężkich i nietypowych towarów.

 

- jako integrator rozwiązań dla magazynów automatycznych w zakresie systemów szybkiej kompletacji i składowania komponentów, w tym jako wyłączny dystrybutor firmy Hänel GmbH regałów windowych Lean-Lift i regałów karuzelowych Rotomat (regały obrotowe, regały okrężne) oraz innych urządzeń i dostawców składowania pojemników , kartonów, części zamiennych, narzędzi, etykiet, półproduktów i wielu innych.

 

Tworzymy indywidualne rozwiązania magazynowe, które zapewniają efektywny przepływ materiałów w procesach produkcyjnych i magazynowych. Istotną rolę odgrywa zrozumienie potrzeb rynku i Klientów, co przekłada się na bardzo dobrze realizowaną ofertę usług.

 

Zapewniamy pełną integrację systemów i regałów automatycznych z systemami informatycznymi oraz kompleksową usługę, od indywidualnego projektu po produkcję, montaż i profesjonalną obsługę serwisową oraz wsparcie ponad 80 specjalistów na terenie całej Polski i za granicą.

 

Nasze systemy znajdują zastosowanie w branży motoryzacyjnej, maszynowej, metalowej, farmaceutycznej, kosmetycznej, chemicznej, papierniczej, lotniczej, FMCG, elektronicznej, RTV/AGD, meblarskiej i wielu innych.

 

Zapraszamy Państwa do obejrzenia wizytówki filmowej naszej firmy

<prezentacja>

 

więcej na:

isl.pl | logitower.eu

Kompleksowa obsługa naszych Klientów

Cechy wyróżniające ISL
- producent regałów automatycznych
- wyłączny dystrybutor firmy Hänel w Polsce
- integrator systemów składowania i kompletacji
- kompleksowe działanie: projekt – produkcja - montaż - serwis
- ponad 2000 instalacji w Polsce i za granicą
- ponad 80 specjalistów na terenie Polski
- integracja regałów z dowolnym systemem ERP
- serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
- dostępność na terenie całej Polski i za granicą

Rynek docelowy:
- produkcja: składowanie komponentów
- przy liniach montażowych
- przy liniach produkcyjnych
- magazyny i centra dystrybucyjne: kompletacja i składowanie
- magazyny utrzymania ruchu
- narzędziownie
- i wiele innych

3biura
w Polsce

Kompleksowe działania

Zapewniamy kompleksowe działania – od projektu do montażu i obsługi serwisowej.

Statystyki

Każdego roku mamy przyjemność realizować indywidualne projekty magazynów automatycznych dla Klientów z wielu branż i o bardzo różnorodnych zastosowaniach.

0

instalacji

lider rynku regałów automatycznych

0

tys. m2

oszczędzonej powierzchni

0

mln cykli

regałów automatycznych Rotomat i Lean-Lift

0

regałów automatycznych

u jednego Klienta w Polsce

Zastosowania

Kompletacja
Narzędziownia
Utrzymanie ruchu
Dział kontroli jakości
Produkcja/montaż komponentów

Branże

Drukarnie i opakowania
Oświetlenie
Narzędziowa
Motoryzacyjna
Chemiczna
Elektroniczna
Farmaceutyczna
FMCG
Maszynowa
Dystrybucja i logistyka
Lotnicza
Kosmetyczna
Metalowa
i wiele innych
Nasi klienci

Newsletter

Wypełnij formularz, aby otrzymywać newsletter


„Administratorem danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania danych osobowych, jest ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Skrajnej 3b, 31-331 Kraków. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne oraz że przysługują Państwu prawa dostępu do danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania newslettera i kontaktu handlowego, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie tych zgód i w celach w ich treści określonych. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie i Polityce prywatności. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@isl.pl."

Poleć naszą stronę znajomemu

Dziękujemy

Strona została wysłana Twojemu znajomemu

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.

Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe. Prosimy jeszcze o odpowiedź na jedno pytanie. Tobie zajmie to tylko 10 sekund, a nam ułatwi pracę w przyszłości.

ANKIETA