Facebook Youtube Szybki kontakt

Kim jesteśmy?

Wieloletnie doświadczenie, indywidualne projekty

ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o. istnieje od 2001 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wdrażaniu automatycznych regałów dla produkcji i magazynów (przemysł i logistyka). Centrala wraz z nowoczesnym centrum pokazowym regałów automatycznych Demo Center znajduje się w Krakowie, a nasze biura dodatkowo w Warszawie i w Poznaniu.

zapraszamy do obejrzenia prezentacji naszej firmy

<prezentacja>

 

Jesteśmy producentem automatycznych regałów Logitower dla magazynów blach, dłużyc (pręty, rury, profile), narzędzi, matryc, ciężkich                        i nietypowych przedmiotów. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firmy Hänel (www.haenel.de) w zakresie systemów szybkiej kompletacji                     i składowania towarów oraz dystrybutorem firmy TGW w zakresie automatycznego składowania pojemników i kartonów.

 

Projektujemy indywidualne rozwiązania magazynowe dopasowane do potrzeb Klienta. Wśród proponowanych automatycznych systemów składowania znajdują się m.in. regały karuzelowe Rotomat ( regały obrotowe, regały okrężne) oraz regały windowe Lean-Lift.

 

Zapewniamy  integrację regałów automatycznych z systemami informatycznymi. Oferujemy kompleksową usługę, od indywidualnego projektu       po montaż i profesjonalną obsługę serwisową oraz wsparcie ponad 70 specjalistów na terenie całej Polski.

 

Nasze systemy znajdują zastosowanie w branży motoryzacyjnej, maszynowej, metalowej, farmaceutycznej, kosmetycznej, chemicznej,              papierniczej, lotniczej, FMCG, elektronicznej, RTV/AGD, meblarskiej i wielu innych.

Kompleksowa obsługa naszych Klientów

Wartości wyróżniające markę:
- producent regałów automatycznych
- wyłączny dystrybutor firmy Hänel w Polsce
- dystrybutor systemów kompletacyjnych mini-load firmy TGW
- kompleksowe działanie: projekt - montaż - serwis
- ponad 1500 instalacji w Polsce i za granicą
- ponad 70 specjalistów na terenie Polski
- integracja regałów z dowolnym systemem ERP
- serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
- 3 biura: Kraków, Warszawa, Poznań

Rynek docelowy:
- magazyny i centra dystrybucyjne: kompletacja i składowanie
- produkcja: składowanie komponentów przy liniach
montażowych
- magazyny utrzymanie ruchu
- narzędziownie
- inne zastosowania specjalne: działy kontroli jakości (próbki), magazyny etykiety, regały na ulotki i materiały promocyjne, etc.

3biura
w Polsce

Kompleksowe działania

Zapewniamy kompleksowe działania – od projektu do montażu i obsługi serwisowej.

Statystyki

Każdego roku mamy przyjemność realizować indywidualne projekty magazynów automatycznych dla Klientów z wielu branż i o bardzo różnorodnych zastosowaniach.

0

instalacji

lider rynku regałów automatycznych

0

tys. m2

oszczędzonej powierzchni

0

mln cykli

regałów automatycznych Rotomat i Lean-Lift

0

regałów automatycznych

u jednego Klienta w Polsce

Zastosowania

Kompletacja
Narzędziownia
Utrzymanie ruchu
Dział kontroli jakości
Produkcja/montaż komponentów

Branże

Drukarnie i opakowania
Oświetlenie
Narzędziowa
Motoryzacyjna
Chemiczna
Elektroniczna
Farmaceutyczna
FMCG
Maszynowa
Dystrybucja i logistyka
Lotnicza
Kosmetyczna
Metalowa
i wiele innych
Nasi klienci

Newsletter

Wypełnij formularz, aby otrzymywać newsletter


„Administratorem danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania danych osobowych, jest ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Skrajnej 3b, 31-331 Kraków. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne oraz że przysługują Państwu prawa dostępu do danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania newslettera i kontaktu handlowego, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie tych zgód i w celach w ich treści określonych. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie i Polityce prywatności. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@isl.pl."

Poleć naszą stronę znajomemu

Dziękujemy

Strona została wysłana Twojemu znajomemu

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.

Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe. Prosimy jeszcze o odpowiedź na jedno pytanie. Tobie zajmie to tylko 10 sekund, a nam ułatwi pracę w przyszłości.

ANKIETA