Facebook Youtube Szybki kontakt

PRODUKT: regał na blachy i dłużyce LogiTower

Filmy

2:44

Jak zoptymalizować powierzchnię magazynową

Automatyczny regał LogiTower jest rozwiązaniem magazynowym umożliwiającym znaczne zaoszczędzenie powierzchni składowania. Wpływa na zwiększenie wydajności procesów produkcji, magazynowania i dystrybucji oraz wzrost bezpieczeństwa pracy w magazynach towarów ciężkich.
 • 2:44

  Jak zoptymalizować powierzchnię magazynową

 • 1:37

  Automatyczny magazyn blach i dłużyc LogiTower

 • 0:23

  Integracja automatycznego regału na blachy LogiTower z laserem

 • 0:40

  Bezpieczeństwo w magazynie blach

 • 0:39

  Automatyczny regał LogiTower z 2 oknami dostępowymi

 • 0:13

  Automatyczny regał LogiTower z wysuwem bocznym

Automatyczny regał magazynowy LogiTower jest przeznaczony do składowania towarów bardzo ciężkich, długich i o nietypowych gabarytach.

Jednym z najlepszych przykładów jest składowanie dłużycy i elementów metalowych. Znajduje zastosowanie przy magazynowaniu arkuszy blach, prętów, rur oraz profili aluminiowych i stalowych, narzędzi specjalistycznych, matryc i oprzyrządowania, komponentów metalowych, wielkoformatowych płyt drewnianych, wielu innych.

Automatyczny regał na blachy LogiTower jest każdorazowo projektowany z myślą o konkretnym zastosowaniu i firmie Klienta, dzięki czemu jest maksymalnie dopasowany do oczekiwań zamawiającego. Znajduje zastosowanie na produkcji, w składowaniu oraz dystrybucji.

LogiTower jest automatycznym magazynem składowania elementów długich czy metalowych, składającym się z dowolnej ilości kolumn oraz windy podającej półki z towarami bezpośrednio do okna podawczego. Liczba okien dostępowych oraz ich rodzaj są uzależnione od wymagań Klienta. Operator posiada bezpośredni dostęp do magazynu blach zarówno z przodu, boku, jak i z tyłu maszyny, co zapewnia mu wygodny załadunek i rozładunek składowanych towarów. LogiTower jest wyposażony w półki o nośności do 8 ton i szerokości 12 metrów, może współpracować z centrami obróbki laserowej, manipulatorami, wózkami widłowymi, suwnicami, itp.

Zastosowanie, w procesie składowania, automatycznego regału na blachy i dłużyce LogiTower znacząco oszczędza powierzchnię magazynu dzięki wykorzystaniu dostępnej wysokości hali, zapewnia łatwy i szybki dostęp do każdej sztuki towaru oraz wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa pracy w magazynie. Należy podkreślić, iż system ten jest idealny, do składowania dłużycy i elementów metalowych.

Korzyści

Oszczędność powierzchni

Oszczędność powierzchni

Nawet do 80% dzięki wykorzystaniu pełnej wysokości hal oraz pomiarowi wysokości towarów – bardzo gęste składowanie.

więcej
Łatwe wyszukiwanie towarów

Łatwe wyszukiwanie towarów

Artykuły można szybko wyszukiwać po jego numerze, nazwie, identyfikatorze, kodzie kreskowym i wielu innych.

Integracja IT

Integracja IT

Możliwa jest integracja regałów z zewnętrznymi systemami informatycznymi klientów, od autorskich do SAP, BaaN itp.

Ergonomia

Ergonomia

Okno wydawcze regałów jest zawsze na tym samym, wygodnym poziomie, a cięższe półki można wyjmować na specjalne podpory.

Kontrola stanów

Kontrola stanów

Wszystkie operacje pobierania i składowania mogą być rejestrowane przez panel sterowania regałów.

Nasi klienci

Poleć naszą stronę znajomemu

Dziękujemy

Strona została wysłana Twojemu znajomemu

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.

Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe. Prosimy jeszcze o odpowiedź na jedno pytanie. Tobie zajmie to tylko 10 sekund, a nam ułatwi pracę w przyszłości.

ANKIETA