Facebook Youtube Szybki kontakt

Serwis

Opole
E: serwis@isl.pl
T: +48 884 75 75 75

Łódź
E: serwis@isl.pl
T: +48 884 75 75 75

Bydgoszcz
E: serwis@isl.pl
T: +48 884 75 75 75

Poznań
E: serwis@isl.pl
T: +48 884 75 75 75

Kraków
E: serwis@isl.pl
T: +48 884 75 75 75

Warszawa
E: serwis@isl.pl
T: +48 884 75 75 75

Wsparcie techniczne

Fachowe wsparcie techniczne i rzetelną obsługę Klienta gwarantujemy na terenie całej Polski. Poniżej prezentujemy najważniejsze cechy naszego serwisu.

Szkolenia techniczne

oprogramowanie regałów automatycznych smallSzkolenie z funkcjonalności systemu sterowania Hänel MP12N-S, MP100 D

Zoptymalizuj procesy logistyczne i usprawnij pracę systemu.
Podczas kursu dowiedzą się Państwo jak w pełni korzystać  ze zintegrowanego systemu zarządzania magazynem oraz jakie pożyteczne funkcje posiada oprogramowanie serii MP.

Usługi na wysokim poziomie

ISL serwisZ radością dzielimy się z Państwem opiniami na temat pracy naszych serwisantów.

Kierownik Wypożyczalni, branża: przemysł lotniczy:
„Pozwalam sobie przesłać na Państwa ręce podziękowanie – list pochwalny dotyczący bardzo dobrej obsługi serwisowej. Serwisanci posiadają dużą wiedzę , obsługują nas na wysokim poziomie pod każdym względem: poprzez dobrą komunikację, zachowanie zasad bhp, porady związane z wykorzystaniem powierzchni magazynowej regałów i zagospodarowaniem. Jesteśmy zainteresowani dalszą współpracą na tak wysokim poziomie.” 

Dyrektor ds. Logistyki, branża: dekoracja opakowań:
„Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za zaangażowanie ze strony serwisu, który zajmował się montażem regałów i przeszkoleniem przyszłych operatorów. Na szczególną pochwałę zasługuje postawa Panów od montażu. Skromni, rzetelni, świetnie przygotowani. Wierzę, że dalsza współpraca będzie przebiegać na równie wysokim poziomie.” 

Value Stream Leader, branża: produkcja oświetlenia:
„Chciałabym serdecznie podziękować za sprawne i profesjonalne zamontowanie regału w naszej firmie. Podziękowania dla Panów za profesjonalne przeszkolenie oraz otwartość na pytania i chęć współpracy.” 

Zmiany lokalizacji/modyfikacje

Nasze rozwiązania magazynowe to bardzo elastyczne systemy z możliwością rozbudowy „krok po kroku”. Regały automatyczne Lean-Lift, Rotomat czy LogiTower oferują nieograniczone możliwości modyfikacji. Mogą być traktowane jako niezależne systemy, ale można też w prosty sposób zwiększać ich pojemność np. poprzez dodawanie do siebie kolejnych modułów. Mogą one być instalowane obok siebie, a nawet przechodzić przez wiele kondygnacji budynku, dysponując jednocześnie kilkoma oknami dostępu (jednym nad drugim). Rozwiązanie to zapewnia maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni składowania, zajmując przy tym niewielką powierzchnię magazynową. Modyfikacje wysokości mogą być dokonywane również po instalacji urządzeń. Istnieje też możliwość przenoszenia regałów do innej lokalizacji, niż pierwotnie wybranej. Jeśli zaistnieje taka potrzeba prosimy o kontakt z Państwa opiekunem lub działem serwisu.

Nasi klienci

Newsletter

Wypełnij formularz, aby otrzymywać newsletter


„Administratorem danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania danych osobowych, jest ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Skrajnej 3b, 31-331 Kraków. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne oraz że przysługują Państwu prawa dostępu do danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania newslettera i kontaktu handlowego, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie tych zgód i w celach w ich treści określonych. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie i Polityce prywatności. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@isl.pl."

Poleć naszą stronę znajomemu

Dziękujemy

Strona została wysłana Twojemu znajomemu

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.

Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe. Prosimy jeszcze o odpowiedź na jedno pytanie. Tobie zajmie to tylko 10 sekund, a nam ułatwi pracę w przyszłości.

ANKIETA