Facebook Youtube Szybki kontakt

Magazyn części zamiennych Porsche

Magazyn części zamiennych Porsche - jak zwiększono wydajność serwisu.

Oszczędność powierzchni, czasu i wyższa produktywność

Zastosowanie regałów automatycznych pozwala na redukcję powierzchni magazynowej nawet o 80%, przyspieszenie procesu zaopatrzenia w części i narzędzia, przez co wpływa znacząco na produktywność i opłacalność przedsięwzięcia.

magazyn-czesci-zamiennych-porsche

Magazyn części zamiennych Porsche – jak zwiększono wydajność

Szybka diagnoza i naprawa to najważniejsze elementy decydujące o renomie działów serwisowych. Bezpośredni odbiór samochodu, błyskawiczna diagnostyka komputerowa i automatyzacja wpłynęły na zwiększenie wydajności serwisów motoryzacyjnych. Wymaga to jednak utrzymywania wysokiego stanu zapasów części zamiennych, a to z kolei znacznej powierzchni magazynowej.

Zastosowanie regałów automatycznych pozwala na redukcję powierzchni składowania nawet o 80%. Optymalizacja wykorzystywanej przestrzeni znacząco wpływa na ponoszone koszty. Centrum serwisowe Porsche w Niemczech (Norymberga) zdecydowało się na zaopatrzenie w regały windowe Lean-Lift. Dzięki możliwości wykorzystania całej wysokości budynku, na niewielkiej powierzchni można przechowywać bardzo dużą liczbę części samochodowych.

magazyn-czesci-zamiennych-porsche

Kontrola stanów i integracja IT a regały windowe Lean-Lift

Regały windowe Lean-Lift oraz możliwość integracji z zewnętrznymi systemami klienta pozwala na pełną kontrolę stanów magazynowych i uzupełnienie zapasów części i narzędzi przed przyjęciem pojazdu do naprawy.

Automatyczny regał windowy Lean-Lift jest przeznaczony szczególnie do przechowywania dużych elementów: bloki silników, katalizatory, przekładnie. Nie ma więc potrzeby korzystania z magazynów zewnętrznych, co z kolei wpływa na podniesienie przepustowości obsługiwanych pojazdów.

}
Nasi klienci

Newsletter

Wypełnij formularz, aby otrzymywać newsletter


„Administratorem danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania danych osobowych, jest ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Skrajnej 3b, 31-331 Kraków. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne oraz że przysługują Państwu prawa dostępu do danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania newslettera i kontaktu handlowego, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie tych zgód i w celach w ich treści określonych. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie i Polityce prywatności. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@isl.pl."

Poleć naszą stronę znajomemu

Dziękujemy

Strona została wysłana Twojemu znajomemu

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.

Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe. Prosimy jeszcze o odpowiedź na jedno pytanie. Tobie zajmie to tylko 10 sekund, a nam ułatwi pracę w przyszłości.

ANKIETA