Facebook Youtube Szybki kontakt

Sposób na wygodne i bezpieczne przechowywanie dokumentów w urzędzie

Sprawna obsługa petentów zależy w znacznym stopniu od dobrej organizacji pracy urzędników. Jak pogodzić jednak wymogi urzędu przyjaznego obywatelom z obsługą korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz utrzymaniem sprawnego obiegu dokumentów wewnątrz urzędu? Jak zapewnić materiałom wartościowym i cennym dokumentom właściwą ochronę przed uszkodzeniem, czy zagubieniem?

Jak zabezpieczyć  wrażliwe dane zgodnie z przepisami RODO w przechowywanych wnioskach i dowodach osobistych, dokumentach paszportowych,  książeczkach wojskowych, aktach stanu cywilnego, prawach jazdy, dowodach rejestracyjnych, wypisach i wyrysach z ewidencji gruntów i budynków? Jak znaleźć właściwy dokument na niezliczonych rzędach półek? Odpowiedzią na te i inne problemy z przechowywaniem i dostępem do dokumentacji urzędowej jest automatyczny regał karuzelowy Rotomat.

WYGODA PRZEDE WSZYSTKIM!

Dostęp do urzędowego archiwum nigdy nie był tak łatwy! Automatyczny system przechowywania dokumentów Rotomat działa na wzór pionowej karuzeli dostarczając materiały najkrótszą drogą  wprost do rąk urzędnika. Okno dostępowe znajduje się na wygodnej wysokości, więc nie ma potrzeby schylania się, ani wspinania, żeby sięgnąć po właściwy dokument. Klaser rotacyjny Rotomat to idealne rozwiązanie dla instytucji dbających o ergonomiczne i bezpieczne oraz zgodne z przepisami BHP środowisko pracy. Automatyczny regał Rotomat może być przystosowany do obsługi przez osoby niepełnosprawne fizycznie, poruszające się na wózku inwalidzkim.

Co więcej, Rotomat eliminuje błędy w wyszukiwaniu dokumentów. Wystarczy wpisać kod na panelu operatora, a półka z właściwą teczką lub segregatorem pojawi się szybko w oknie dostępowym. Koniec z długotrwałym przeszukiwaniem stosu akt!

OSZCZĘDNOŚĆ POWIERZCHNI

Niezależnie od wymiarów pomieszczenia, Rotomat pozostaje zawsze najbardziej efektywnym i ekonomicznym sposobem na przechowywanie dokumentów. To system odpowiedni zarówno dla małych jak i przestronnych, wysokich i niskich pomieszczeń, który wykorzystując pełną wysokość lokalu i wszystkie trudno dostępne miejsca, pozwala odzyskać nawet 80% powierzchni zajmowanej wcześniej przez tradycyjne szafy na dokumenty.

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Z Rotomatem wszystkie wrażliwe dane są w pełni bezpieczne! Nasz automatyczny regał karuzelowy posiada zamykane drzwi, a dostęp do jego zawartości może być chroniony za pomocą kodu lub hasła dostępowego, które posiadają tylko uprawnione osoby wyposażone w identyfikator lub czytnik RFID. Co więcej, jego zawartość można podzielić na strefy, dopuszczając wybranych pracowników tylko do części jego zasobów. 

Dodatkowo historia dokonywanych operacji  jest przechowywana w systemie, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie informacji dotyczącej osób korzystających z zasobów regału na dokumenty oraz czasie ich pobrania lub zwrotu.

Warto też podkreślić, że regał do przechowywania dokumentacji Rotomat chroni również materiały przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych takich jak światło, kurz czy wilgoć, a także uszkodzenia mechaniczne. 

Biorąc pod uwagę komfort użytkowania, oszczędność czasu i powierzchni, a także ochronę dokumentów przed uszkodzeniem i dostępem osób nieuprawnionych, które zapewnia automatyczny regał karuzelowy Rotomat, nie należy dziwić się, że system ten został doceniony przez urzędy miasta i stanu cywilnego, biura paszportowe, wydziały spraw obywatelskich, biura ewidencji gruntów i budynków czy oddziałów Narodowego Funduszu Zdrowia w całej Polsce. Warto skorzystać z ich pozytywnych doświadczeń!

Zespół ISL
}
Nasi klienci

Newsletter

Wypełnij formularz, aby otrzymywać newsletter


„Administratorem danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania danych osobowych, jest ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Skrajnej 3b, 31-331 Kraków. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne oraz że przysługują Państwu prawa dostępu do danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania newslettera i kontaktu handlowego, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie tych zgód i w celach w ich treści określonych. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie i Polityce prywatności. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@isl.pl."

Poleć naszą stronę znajomemu

Dziękujemy

Strona została wysłana Twojemu znajomemu

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.

Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe. Prosimy jeszcze o odpowiedź na jedno pytanie. Tobie zajmie to tylko 10 sekund, a nam ułatwi pracę w przyszłości.

ANKIETA