Facebook Youtube Szybki kontakt

Oprogramowanie magazynowe – zautomatyzowany magazyn

Filmy

1:56

Oprogramowanie do zarządzania magazynem

Automatyczne regały magazynowe to rozwiązanie w znaczący sposób usprawniające proces magazynowania. Jedną z korzyści, jakie niosą, jest możliwość integracji z zewnętrznymi systemami informatycznymi Klienta.
  • 1:56

    Oprogramowanie do zarządzania magazynem

  • 1:56

    Automatyczna identyfikacja towarów w magazynie

  • 0:41

    Informatyczny system kontroli magazynowej

Profesjonalna automatyka magazynowa dla Twojego biznesu

Firma ISL oferuje specjalistyczne, wszechstronne i zaawansowane technologicznie automatyczne systemy magazynowe Rotomat, Lean-Lift i LogiTower. Każdy magazyn zautomatyzowany jest projektowany i wykonywany indywidualnie, w oparciu o potrzeby, wymagania i możliwości konkretnego przedsiębiorstwa. Wszystkie regały automatyczne dostępne w naszej ofercie objęte są gwarancją. Zapewniamy również fachową obsługę serwisową oraz opiekę doświadczonych ekspertów. Automatyzacja magazynu pozwoli na optymalne i maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, a także zwiększenie wydajności operacji wewnątrzmagazynowych i komfortu użytkowania. System automatyczny sprawdzi się w każdej branży i dziedzinie przemysłu.

Czytaj więcej

Projektowane przez nas automatyczne magazyny Rotomat, Lean-Lift i LogiTower zapewniają optymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej i maksymalnej wysokości pomieszczenia, co pozwala zaoszczędzić nawet do 80% powierzchni składowania. Magazyny zautomatyzowane zapewniają znaczną poprawę procesów intralogistycznych. Integracja z systemami informatycznymi a także wzrost elastyczności i wydajności pracy. Dzięki głównej zasadzie „towar do człowieka”, którą kierujemy się podczas tworzenia systemów, magazyn automatyczny pozwala na znaczne zaoszczędzenie czasu i wzrost komfortu pracy operatora. Niewątpliwą zaletą automatycznego systemu magazynowego typu Rotomat, Lean-Lift i LogiTower jest także zwiększenie bezpieczeństwa pracowników oraz ochrona składowanych towarów przed uszkodzeniem.

Automatyczny system magazynowy Rotomat, Lean-Lift i LogiTower umożliwia zabezpieczenie magazynowanych towarów również przez dostępem osób nieuprawnionych. Zaawansowane systemy magazynów automatycznych vendingowe Lockomat i Vendishelf, pozwalają na ograniczenie dostępu tylko do pojedynczego przedmiotu, podobnie jak w przypadku urządzeń vendingowych, gdzie danej osobie może być wydana tylko jedna sztuka danego towaru.

Automatyzacja procesu magazynowania w oparciu o systemy Rotomat, Lean-Lift i LogiTower gwarantuje wysoki poziom funkcjonalności i ergonomii pracy, pozwala na ograniczenie liczby pracowników magazynowych odpowiedzialnych za realizację operacji intralogistycznych, a także wpływa na poprawę bezpieczeństwa, usprawnienie i uproszczenie czynności związanych ze składowaniem, kompletacją oraz pobieraniem towarów.

Nasi klienci

Poleć naszą stronę znajomemu

Dziękujemy

Strona została wysłana Twojemu znajomemu

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.

Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe. Prosimy jeszcze o odpowiedź na jedno pytanie. Tobie zajmie to tylko 10 sekund, a nam ułatwi pracę w przyszłości.

ANKIETA