Facebook Youtube Szybki kontakt

Regał magazynowy wielopoziomowy

Filmy

0:17

Automatyczny regał wielopoziomowy - zasada działania

Automatyczny regał wielopoziomowy przechodzi przez wiele pięter budynku, posiada okna dostępowe na każdym lub tylko wybranych piętrach.
  • 0:17

    Automatyczny regał wielopoziomowy - zasada działania

  • 1:01

    Bezpieczny transport towarów pomiędzy piętrami

  • 1:51

    Regały wielopoziomowe w przemyśle farmaceutycznym

Składowanie dużej ilości elementów wiąże się z koniecznością wygospodarowania odpowiedniej przestrzeni na regały magazynowej, co dla wielu przedsiębiorców stanowi nie lada problem. W efekcie wiele metod składowania utrudnia dostęp do towarów, a także stwarza ryzyko ich uszkodzenia i zagrożenie dla pracowników odpowiedzialnych za transport wewnątrz logistyczny.

Dostarczane przez ISL automatyczne regały magazynowe zapewniają bezpieczeństwo towarów i pracowników, komfort użytkowania, jak również sprawny przepływ towarów.

Czytaj więcej

Nowoczesne regały wielopoziomowe w magazynie

Sufit hali magazynowej nie musi być ograniczeniem dla procesu składowania. Nasze wielokondygnacyjne automatyczne regały magazynowe ROTOMAT i Lean-Lift mogą przechodzić przez kilka pięter, a okna podawcze znajdować się na każdym piętrze lub tylko na wybranych. Towary transportowane są za pomocą systemu pionowej karuzeli w przypadku automatycznego regału Rotomat, który może osiągnąć prędkość do 2,3 m/s w wersji High Speed Picking lub windy w automatycznych systemach Lean-Lift. Przekłada się to na optymalną wydajność systemu składowania i pobierania w magazynie.

Regał automatyczny Lean Lift chroni magazynowane wewnątrz towary przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak kurz czy zbyt wysokie lub niskie temperatury. Regały magazynowe automatyczne mogą być wyposażone w system kontroli temperatury, wilgotności oraz czystości (składowanie sterylnych towarów), zapewniając towarom magazynowanie w kontrolowanych warunkach środowiska. Automatyczne regały magazynowe Rotomat stanowią bezpieczne miejsce przechowywania towarów wrażliwych na warunki środowiskowe.

Kolejną zaletą wielopoziomowych regałów jest możliwość ich obsługi przez kilka osób na różnych piętrach. Regały automatyczne Rotomat i Lean-lift wyposażone zostały w inteligentny system dostarczenia towaru najkrótszą drogą wprost do rąk użytkownika.

Nasze regały magazynowe wysokiego składowania gwarantują również bezpieczeństwo pracy. Kurtyny świetlne w oknie dostępowym regału Rotomat i Lean-lift reagują na ruch operatora automatycznie blokując pracę urządzeń w przypadku jego pojawienia się w ich przestrzeni roboczej.

Automatyczne regały magazynowe dla każdej branży

Dostarczane przez nas wielopoziomowe regały magazynowe znajdują zastosowanie praktycznie w każdej branży. Posiadają ochronę antyelektrostatyczną, co pozwala na bezpieczne przechowywanie komponentów elektrycznych i elektronicznych. System wewnętrznej klimatyzacji i wentylacji utrzymuje optymalne warunki do magazynowania wyrobów medycznych lub kosmetycznych. Automatyczne regały do magazynu Rotomat i Lean-lift umożliwiają wzrost efektywności operacji załadunku i rozładunku, a także optymalizację procesów komplementacji towarów, która jest istotna przy realizacji np. zamówień internetowych. Automatyczne regały Rotomat i Lean-lift pozwalają na bezpieczne składowanie zarówno niewielkich i cennych przedmiotów, jak i towarów cięższych i wielkogabarytowych. Maksymalna nośność półki w zależności od modelu urządzenia wynosi 750 kg w przypadku regału Rotomat i 1000 kg w przypadku regału Lean-lift.

Automatyczne regały magazynowe wysokiego składowania są także dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Panele ledowe mieszczą się na wygodnej wysokości, dzięki czemu pracownicy na wózkach inwalidzkich mają ułatwiony dostęp do towarów i dokumentów przechowywanych na półkach wewnątrz regału. Dodatkowo wnęka w regale pozwala na podjazd wózkiem inwalidzkim.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wielopoziomowych regałów magazynowych i kontaktu telefonicznego lub mailowego w sprawie indywidualnej wyceny.

Nasi klienci

Poleć naszą stronę znajomemu

Dziękujemy

Strona została wysłana Twojemu znajomemu

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.

Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe. Prosimy jeszcze o odpowiedź na jedno pytanie. Tobie zajmie to tylko 10 sekund, a nam ułatwi pracę w przyszłości.

ANKIETA