Facebook Youtube Szybki kontakt

DYSTRYBUTOR TGW: automatyczne systemy wysokiego składowania shuttle i mini-load

Jako Partner Biznesowy TGW poszerzyliśmy naszą ofertę produktów o automatyczne magazyny wysokiego składowania firmy TGW.  Systemy TGW do automatycznego składowania i kompletacji typu mini-load dla pojemników i kartonów oraz układnice dla palet są rozwiązaniem zapewniającym najlepszą logistykę wewnątrzmagazynową dla dużej ilości towarów i możliwości budowy magazynów wysokiego składowania, często powyżej 20m.

 

Zastosowanie układnic kompletacyjnych minimalizuje koszty inwestycyjne, skraca czas realizacji, m.in. dzięki zapewnieniu wysokiej gęstości przechowywania i wysokiej wydajności energetycznej. Wśród najpopularniejszych rozwiązań TGW znajdują się: TWISTER, MUSTANG EVO, STRATUS, COMMISSIONER i STINGRAY. Produkty TGW pozwalają na bardzo szybkie pobieranie kartonów lub pojemników, skrzynek z przestrzeni składowania nawet do 6m/s. Jakość wykonania i szybkość działania układnic TGW wyróżniają tę firmę na rynku.

 

Jedne z najlepszych systemów transportu, tj. przenośniki rolkowe z napędem KingDrive świetnie uzupełniają możliwości systemów składowania i obsługę zleceń w magazynach wraz z sortowaniem towarów i przygotowaniem do wysyłki.

 

OBSZARY ZASTOSOWAŃ:

  • składowanie pojemników, tac i kartonów, nawet 4 rzędy w 1 gnieździe

  • składowanie palet

  • sortowanie i kompletacja towarów dla wielu linii zamówieniowych.

 

RYNKI:

  • farmaceutyczny i kosmetyczny

  • automotive (motoryzacyjny)

  • e-commerce, 3PL

  • towary szybkozbywalne, o dużych przepływach.

 

zdjęcia: www.tgw-group.com

TGW TWISTER - UNIWERSALNY MANIPULATOR

Energooszczędne urządzenie do przenoszenia pudełek lub kartonów o różnych rozmiarach. Urządzenie przeładunkowe TGW TWISTER wykorzystuje najnowocześniejszą technologię, umożliwiając bezpośrednią i w pełni zautomatyzowaną obsługę kartonów, pojemników i tac. TGW TWISTER to elastyczne urządzenie pozwalające na wyjątkowo wysoką gęstość składowania.

 

TGW MUSTANG I MUSTANG EVO

Jednomasztowe układnice kompletacyjne TGW MUSTANG (do 25 m wys.) i MUSTANG EVO (do 12 m wys.) łatwo przystosowują się do wszelkich potrzeb logistycznych, stając się idealnym mini-loadem o wysokiej wydajności i ładowności do 100 kg. Obie układnice osiągają prędkość do 6m/s i są przeznaczone do systemów o długości do 200 m. 

TGW STRATUS – ŁADUNKI DO 300 KG


Dwumasztowa układnica pojemnikowa TGW STRATUS obsługuje ładunki o wadze do 300 kg. Może być wyposażona w 4 niezależne ładowarki. STRATUS może być wykorzystywany do zasilania stanowisk pracy na liniach montażowych. Szczególną uwagę zwraca niezawodność działania, wysoka wydajność i łatwość konserwacji.

TGW COMMISSIONER – TOWARY SZYBKO ROTUJĄCE I KOMPLETACJA

TGW COMMISSIONER został zaprojektowany tak, aby zapewnić bardzo wysoką wydajność i gęstość składowania. Jest optymalnym rozwiązaniem w zakresie magazynowania towarów szybko rotujących oraz kompletacji zamówień. Dzięki odzyskiwaniu energii i lekkiej konstrukcji maszyna ta jest niezwykle energooszczędna. Służy do przechowywania ładunków o wadze do 50 kg. Pracuje w temperaturze: -30 °C do 40 °C

TGW STINGRAY SHUTTLE SYSTEM

STINGRAY jest modułem wahadłowym najnowszej generacji, zaprojektowanym dla średnich i bardzo dużych przepustowości. Kompaktowa konstrukcja regału i małe odstępy pomiędzy ładunkami w regale pozwalają na wyjątkowo dużą gęstość składowania. Transport wahadłowy dostarczany jest za pomocą wysokowydajnych wind o wysokości do 25m.

Nasi klienci

Newsletter

Wypełnij formularz, aby otrzymywać newsletter


„Administratorem danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania danych osobowych, jest ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Skrajnej 3b, 31-331 Kraków. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne oraz że przysługują Państwu prawa dostępu do danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania newslettera i kontaktu handlowego, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie tych zgód i w celach w ich treści określonych. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie i Polityce prywatności. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@isl.pl."

Poleć naszą stronę znajomemu

Dziękujemy

Strona została wysłana Twojemu znajomemu

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.

Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe. Prosimy jeszcze o odpowiedź na jedno pytanie. Tobie zajmie to tylko 10 sekund, a nam ułatwi pracę w przyszłości.

ANKIETA