Facebook Youtube Szybki kontakt

Automatyczne systemy shuttle i mini-load

Jako partner biznesowy TGW rozszerzyliśmy naszą ofertę o zautomatyzowane magazyny wysokiego składowania firmy TGW. Systemy TGW do automatycznego magazynowania i kompletacji pudełek i kartonów typu mini-load,  oraz układnice do palet to rozwiązanie, które zapewnia najlepszą logistykę magazynową dla dużej liczby towarów oraz możliwość budowy magazynów wysokiego składowania, często ponad 20m. Zastosowanie układnic kompletacyjnych minimalizuje koszty inwestycji, skraca czas realizacji, w tym poprzez zapewnienie wysokiej gęstości magazynowania i wysokiej wydajności energetycznej. Do najpopularniejszych rozwiązań TGW należą: TWISTER, MUSTANG EVO, STRATUS, COMMISSIONER i STINGRAY. Produkty TGW umożliwiają bardzo szybki odbiór kartonów lub pojemników, pudeł z powierzchni magazynowych do 6 m / s. Jakość wykonania i szybkość układnic TGW wyróżniają tę firmę na rynku. Jedne z najlepszych systemów transportu, tj. przenośniki rolkowe KingDrive, doskonale uzupełniają ofertę systemów magazynowych i usprawniają realizację zamówień w magazynach z sortowaniem towarów i przygotowaniem ich do wysyłki.

 

OBSZARY ZASTOSOWANIA:

  • przechowywanie pojemników, tac i kartonów, nawet 4 rzędy w jednym miejscu

  • magazyn palet

  • sortowanie i kompletacja towarów dla wielu linii zamówień.

 

RYNKI:

  • farmaceutyczny i kosmetyczny

  • automotive

  • e-commerce, 3PL

  • towary szybko rotujące, o dużych przepływach.

 

zdjęcia: www.tgw-group.com

TGW TWISTER - UNIWERSALNY MANIPULATOR

Energooszczędne urządzenie do przenoszenia pudeł lub kartonów o różnych rozmiarach. Urządzenie do obsługi TGW TWISTER wykorzystuje najnowszą technologię, umożliwiając bezpośrednie i w pełni zautomatyzowane przenoszenie kartonów, pojemników i tac. TGW TWISTER to elastyczne urządzenie, które pozwala na wyjątkowo wysoką gęstość składowania.

TGW MUSTANG I MUSTANG EVO

Jednopoziomowe układnice kompletacyjne TGW MUSTANG (do 25 m wysokości) i MUSTANG EVO (do 12 m wysokości) łatwo dostosowują się do wszystkich potrzeb logistycznych, stając się idealnym mini-loadem o dużej nośności i ładowności do 100 kg. Obie układnice osiągają prędkości do 6 m / s i są przeznaczone do systemów o długości do 200 m.

TGW STRATUS – TOWARY DO 300 KG


Dwumasztowa układnica TGW STRATUS obsługuje ładunki do 300 kg. Może być wyposażona w 4 niezależne ładowarki. STRATUS może być wykorzystywany do zasilania stacji roboczych na liniach montażowych. Szczególną uwagę warto zwrócić na niezawodność działania, wysoką wydajność i łatwość konserwacji.

TGW COMMISSIONER – TOWARY SZYBKOROTUJĄCE I KOMPLETACJA

TGW COMMISSIONER został zaprojektowany w celu zapewnienia bardzo wysokiej wydajności i gęstości przechowywania. Jest to optymalne rozwiązanie w dziedzinie szybkiego magazynowania towarów i kompletacji zamówień. Dzięki odzyskiwaniu energii i lekkiej konstrukcji ta maszyna jest wyjątkowo energooszczędna. Służy do przechowywania ładunków do 50 kg. Działa w temperaturach od -30° C do 40° C.

TGW STINGRAY SHUTTLE SYSTEM

STINGRAY to najnowszej generacji moduł wahadłowy przeznaczony do średnich i bardzo dużych przepustowości. Kompaktowa konstrukcja regału i niewielkie odstępy między ładunkami w regale pozwalają na wyjątkowo wysoką gęstość przechowywania. Transport wahadłowy zapewniają wysoko wydajne windy o wysokości do 25 m.

Nasi klienci

Newsletter

Wypełnij formularz, aby otrzymywać newsletter


„Administratorem danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania danych osobowych, jest ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Skrajnej 3b, 31-331 Kraków. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne oraz że przysługują Państwu prawa dostępu do danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania newslettera i kontaktu handlowego, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie tych zgód i w celach w ich treści określonych. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie i Polityce prywatności. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@isl.pl."

Poleć naszą stronę znajomemu

Dziękujemy

Strona została wysłana Twojemu znajomemu

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.

Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe. Prosimy jeszcze o odpowiedź na jedno pytanie. Tobie zajmie to tylko 10 sekund, a nam ułatwi pracę w przyszłości.

ANKIETA