Facebook Youtube Szybki kontakt

Utrzymanie Ruchu – sprawna organizacja

Zoptymalizuj pracę swojego działu Utrzymanie Ruchu poprzez wdrożenie automatycznych regałów magazynowych.

Utrzymania Ruchu – jak zorganizować

Dobra organizacja procesów składowania w działach Utrzymanie Ruchu to podstawa. Zoptymalizowane magazynowanie części zamiennych i narzędzi pozwala na znaczne zwiększenie efektywności. Krokiem do uproszczenia procesów logistycznych w firmie jest wdrożenie regałów karuzelowych Rotomat i regałów windowych Lean-Lift.

Regały karuzelowe Rotomat pozwalają na przechowywanie małych, drobnych części i narzędzi w specjalnych pojemnikach, chroniąc je przed zabrudzeniem i uszkodzeniem. Pojemniki, wkładki, przekładki służące do segregacji mają zróżnicowane wymiary – możliwości wyboru są nieograniczone. Dostęp do towaru jest kontrolowany, gwarantując tym samym bezpieczeństwo składowania cennych elementów.

Konstrukcja regałów obrotowych pozwala na maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni, co w porównanymi ze innymi typami składowania pozwala na zaoszczędzenie do 80% powierzchni magazynowej.

Zarówno regały obrotowe, jak i windowe pozwalają na pełną integrację z wewnętrznymi systemami informatycznymi – regały pracują w oparciu o czytniki i drukarkę kodów kreskowych. Dzięki temu proces wprowadzania towarów do magazynu, ich kompletacji i wydawania staje się dużo szybszy i łatwiejszy.

Sprawne zarządzenie magazynem technicznym poprzez automatyzację procesów składowania to niższe koszty, oszczędność miejsca i czasu oraz bezpieczeństwo pracowników i towarów.

Dział UR – realizacje

 

Aneta Chałupka
}

Zobacz także:

Nasi klienci

Newsletter

Wypełnij formularz, aby otrzymywać newsletter

Poleć naszą stronę znajomemu

Dziękujemy

Strona została wysłana Twojemu znajomemu

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.

Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe.

Zapraszamy do zapisu na nasz

newsletter.