Facebook Youtube Szybki kontakt

Utrzymanie Ruchu – sprawna organizacja

Zoptymalizuj pracę swojego działu Utrzymanie Ruchu poprzez wdrożenie automatycznych regałów magazynowych.

Utrzymania Ruchu – jak zorganizować

Dobra organizacja procesów składowania w działach Utrzymanie Ruchu to podstawa. Zoptymalizowane magazynowanie części zamiennych i narzędzi pozwala na znaczne zwiększenie efektywności. Krokiem do uproszczenia procesów logistycznych w firmie jest wdrożenie regałów karuzelowych Rotomat i regałów windowych Lean-Lift. Regały karuzelowe Rotomat pozwalają na przechowywanie małych, drobnych części i narzędzi w specjalnych pojemnikach, chroniąc je przed zabrudzeniem i uszkodzeniem. Pojemniki, wkładki, przekładki służące do segregacji mają zróżnicowane wymiary – możliwości wyboru są nieograniczone. Dostęp do towaru jest kontrolowany, gwarantując tym samym bezpieczeństwo składowania cennych elementów. Konstrukcja regałów obrotowych pozwala na maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni, co w porównanymi ze innymi typami składowania pozwala na zaoszczędzenie do 80% powierzchni magazynowej. Zarówno regały obrotowe, jak i windowe pozwalają na pełną integrację z wewnętrznymi systemami informatycznymi – regały pracują w oparciu o czytniki i drukarkę kodów kreskowych. Dzięki temu proces wprowadzania towarów do magazynu, ich kompletacji i wydawania staje się dużo szybszy i łatwiejszy. Sprawne zarządzenie magazynem technicznym poprzez automatyzację procesów składowania to niższe koszty, oszczędność miejsca i czasu oraz bezpieczeństwo pracowników i towarów. Dział UR – realizacje  
utrzymanie ruchu
utrzymanie ruchu
utrzymanie ruchu
utrzymanie ruchu
}
Nasi klienci

Newsletter

Wypełnij formularz, aby otrzymywać newsletter


„Administratorem danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania danych osobowych, jest ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Skrajnej 3b, 31-331 Kraków. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne oraz że przysługują Państwu prawa dostępu do danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania newslettera i kontaktu handlowego, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie tych zgód i w celach w ich treści określonych. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie i Polityce prywatności. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@isl.pl."

Poleć naszą stronę znajomemu

Dziękujemy

Strona została wysłana Twojemu znajomemu

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.

Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe. Prosimy jeszcze o odpowiedź na jedno pytanie. Tobie zajmie to tylko 10 sekund, a nam ułatwi pracę w przyszłości.

ANKIETA