Facebook Youtube Szybki kontakt

VBH Nederland BV (case study)

Szybka i bezbłędna kompletacja drobnych elementów na przykładzie case study VBH Nederland BV.

Składowanie drobnych elementów

VBH Nederland BV jest firmą, która oferuje elementy do montażu drzwi i okien, takie jak zamki i zawiasy. Wszystkie drobne elementy są składowane w kilku regałach windowych Lean-Lift.

Regał windowy Lean-Lift ma ponad 5 metrów wysokości i całkowicie wykorzystuje pionową przestrzeń magazynu – do samego sufitu. Małe elementy są składowane bezpośrednio przy magazynie palet.

Kontrola stanu zapasów

Stan zapasów oraz miejsca przechowywania towarów są zarządzanie przez system HänelSoft®. System ERP przesyła listy zamówień posegregowane wg nazw klientów do HänelSoft®. Wszystkie zlecenia są przetwarzane i kompletowane w tym samym czasie.

Jak wygląda integracja z firmowym systemem ERP?

System pick-o-light to szybka kompletacja

Dzięki systemowi pick-o-light kompletacja przebiega szybko, dokładnie i bezpiecznie. Zamówienie po potwierdzeniu trafia do punktu pobrania towaru. Wyświetlacz LED wskazuje ilość elementów, które należy skompletować, a promień światła wskazuje właściwy towar. Pobrane elementy trafiają do przygotowanych pojemników kompletacyjnych znajdujących się na przenośniku zlokalizowanym naprzeciwko punktu pobierania. Wszystkie pudełka kompletacyjne można zidentyfikować dzięki wskaźnikowi LED.

Dzięki 3 regałom windowym Lean-Lift możliwe jest jednoczesne przetwarzanie dużych list zamówień w bardzo krótkim czasie. Tygodniowo jest to ok. 1300 zamówień zawierających każdorazowo do 20 tys. artykułów.

vbh-nederland-bv-2 vbh-nederland-bv pick-o-light

Eliminacja błędów pobierania

Podstawową zaletą systemu pick-o-light jest wyeliminowanie błędów procesu kompletacji. Towar trafia wprost do rąk operatora, efektywność pobierania rośnie, a integracja z istniejącymi systemami ERP jest łatwa.

Regały windowe Lean-Lift są optymalnym automatycznym systemem magazynowym, wspierającym rozwiązania intralogistyczne.

}
Nasi klienci

Newsletter

Wypełnij formularz, aby otrzymywać newsletter


„Administratorem danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania danych osobowych, jest ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Skrajnej 3b, 31-331 Kraków. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne oraz że przysługują Państwu prawa dostępu do danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania newslettera i kontaktu handlowego, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie tych zgód i w celach w ich treści określonych. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie i Polityce prywatności. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@isl.pl."

Poleć naszą stronę znajomemu

Dziękujemy

Strona została wysłana Twojemu znajomemu

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.

Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe. Prosimy jeszcze o odpowiedź na jedno pytanie. Tobie zajmie to tylko 10 sekund, a nam ułatwi pracę w przyszłości.

ANKIETA