Facebook Youtube Szybki kontakt

Wizyta nowej Export Sales Director – Ferhan Niepelt w centrali ISL w Krakowie

W ostatnich dniach odwiedziła nas Ferhan Niepelt – nowy Export Sales Director naszego kluczowego dostawcy firmy Hänel. Bardzo nas cieszy ta wizyta, ponieważ jest ona zapowiedzią kolejnych lat pomyślnej współpracy pomiędzy naszymi firmami.

Hänel jest jednym z wiodących na świecie producentów zautomatyzowanych systemów logistycznych, a ISL jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem tych rozwiązań na rynek polski. Wśród proponowanych automatycznych systemów składowania znajdują się m.in. regały karuzelowe Rotomat oraz regały windowe Lean-Lift.

21.11.-03
21.11.-22
}
Nasi klienci

Newsletter

Wypełnij formularz, aby otrzymywać newsletter


„Administratorem danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania danych osobowych, jest ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Skrajnej 3b, 31-331 Kraków. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne oraz że przysługują Państwu prawa dostępu do danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania newslettera i kontaktu handlowego, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie tych zgód i w celach w ich treści określonych. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie i Polityce prywatności. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@isl.pl."

Poleć naszą stronę znajomemu

Dziękujemy

Strona została wysłana Twojemu znajomemu

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.

Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe. Prosimy jeszcze o odpowiedź na jedno pytanie. Tobie zajmie to tylko 10 sekund, a nam ułatwi pracę w przyszłości.

ANKIETA