Facebook Youtube Schnellkontakt

Pick by Light

Video

0:54

Pick by light - system do szybkiej i bezbłędnej kompletacji

SpeedyPick to elektroniczny system do szybkiej, łatwej i bezbłędnej ręcznej kompletacji towarów w magazynie. Stosowany w działach wysyłkowych, handlu, firmach logistycznych, produkcyjnych i montażowych.
  • 0:54

    Pick by light - system do szybkiej i bezbłędnej kompletacji

  • 0:32

    System lokalizacji towaru w regale automatycznym Lean-Lift

  • 0:12

    Szybka kompletacja zamówień w Rotomacie High Speed Picking

Pick by Light – sprawna kompletacja linii zamówieniowych

System pick by light, zwany także pick to light, PTL lub PBL, to nowoczesne rozwiązanie mające na celu usprawnienie procesów ręcznej kompletacji w przedsiębiorstwie.

Elektroniczny system pick by light odgrywa bardzo ważną rolę w przypadku procesów przygotowywania zamówień np. w działach wysyłki. Pozwala na wyeliminowanie papierowej dokumentacji, błędów kompletacyjnych i oszczędza czas poświęcony na przygotowanie zamówień. Jak to działa? Każdy towar ma swoje miejsce w magazynie, do którego zostaje przypisany moduł z wyświetlaczem. Lokalizacje żądanych towarów są automatycznie podświetlane, a na wyświetlaczu pojawia się liczba sztuk do pobrania. Potwierdzenie pobrania towaru następuje poprzez zatwierdzenie przyciskiem. System może działać także bezprzewodowo, co sprawdza się w przypadku miejsc podlegających procesom reorganizacyjnym i częstym zmianom. Sygnalizacja świetlna na modułach może działać w sposób wskazujący kolejność kompletowania zamówienia. Elektroniczny system kompletacji PBL ze względu na swoją prostotę jest rozwiązaniem pozwalającym na uniknięcie trudności związanych z przyuczaniem nowych lub krótkoterminowych pracowników i na skrócenie procesu szkolenia.

Pick-to-light może być przygotowany do równoczesnej kompletacji wielu linii zamówieniowych. System PTL jest elastyczny, łatwy w rozbudowie i dostosowaniu do zmieniających się potrzeb, wspierając tym samym proces rozwoju przedsiębiorstwa.

Vorteile

Unsere Kunden

Empfehlen Sie diese Seite einem Freund

Danke.

Die Website wurde an Ihren Freund gesendet

Ihre Nachricht wurde nicht geschickt. Danke.

Unsere Spezialisten werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren. Bitte beantworten Sie eine Frage. Es dauert nur 10 Sekunden und erleichtert uns in Zukunft die Arbeit.

UMFRAGE