Facebook Youtube Szybki kontakt

Hänel GmbH & Co.KG

Firma Hänel jest jednym z wiodących producentów automatycznych regałów magazynowych na świecie. Posiada hale produkcyjne w 3-ch lokalizacjach na teranie Niemiec i Szwajcarii. Jest pierwszym producentem technologii EcoDrive® , zamieniającej energię kinetyczną opadającej windy w energię elektryczną.

więcej

SKK S.A.

Dostarcza rozwiązania z obszaru wsparcia produkcji, logistyki i pracy mobilnej. Nasze systemy zwiększają efektywność procesów biznesowych, obniżają koszty operacyjne a także podnoszą jakość obsługi klienta

więcej

UNICARD S.A.

Specjalizuje się w systemach automatycznej identyfikacji osób, kontroli dostępu, ewidencji czasu pracy. Najważniejsze korzyści to zwiększenie bezpieczeństwa na terenie firmy i automatyczne rozliczanie czasu pracy pracowników.

więcej

TGW Logistics Group

TGW Logistics Group jest wiodącym dostawcą zautomatyzowanych, elastycznych i wysoce wydajnych układnic kompletacyjnych (mini-load), przeznaczonych do magazynowania pudełek, pojemników, kartonów, itp.

Nasi klienci

Newsletter

Wypełnij formularz, aby otrzymywać newsletter


„Administratorem danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania danych osobowych, jest ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Skrajnej 3b, 31-331 Kraków. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne oraz że przysługują Państwu prawa dostępu do danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania newslettera i kontaktu handlowego, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie tych zgód i w celach w ich treści określonych. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie i Polityce prywatności. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@isl.pl."

Poleć naszą stronę znajomemu

Dziękujemy

Strona została wysłana Twojemu znajomemu

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.

Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe. Prosimy jeszcze o odpowiedź na jedno pytanie. Tobie zajmie to tylko 10 sekund, a nam ułatwi pracę w przyszłości.

ANKIETA