Facebook Youtube Szybki kontakt

Optymalne zarządzanie narzędziami produkcyjnymi

Klient: producent wysoko precyzyjnych pomp zębatych

System: regały automatyczne Rotomat

Większa pojemność magazynowa i krótszy czas dostępu

Aby zwiększyć pojemność magazynową i przyspieszyć dostęp do narzędzi, surowców i dokumentów, klient zdecydował się na zakup automatycznych regałów magazynowych Rotomat.

W dziale zapewnienia jakości znajduje się ok. 550 różnych pozycji, takich jak narzędzia i urządzenia pomiarowe, przechowywanych w automatycznym regale Rotomat. Rozwiązanie to chroni magazynowane towary przed kurzem i zapewnia pracownikom stały dostęp do niezbędnych narzędzi. Kompaktowa konstrukcja regału Rotomat pozwoliła na zaoszczędzenie powierzchni magazynowej i wykorzystanie jej części do celów produkcyjnych.

MP 12 N gwarantuje sprawne działanie systemu magazynowego. Po wprowadzeniu numeru poszukiwanego towaru, regał Rotomat dostarcza go do okna dostępowego znajdującego się na ergonomicznej wysokości, do rąk operatora.

 

Regał automatyczny Rotomat, znajdujący się z kolei w obszarze produkcyjnym, jest wykorzystywany jako centralny magazyn surowców i komponentów montażowych. Wielofunkcyjne pojemniki ułatwiają oszczędne i uporządkowane składowanie wszystkich towarów.

Poza wspomnianymi rozwiązaniami przemysłowymi firma wdrożyła także biurowy regał automatyczny Rotomat, służący do archiwizacji segregatorów z danymi klientów. System zapewnia kontrolę dostępu do składowanych dokumentów (na co warto zwrócić uwagę w kontekście nowych przepisów RODO).

Zastosowanie automatycznych systemów magazynowych Rotomat pozwoliło na zoptymalizowanie procesu składowania narzędzi produkcyjnych, zwiększyło pojemność magazynową i skróciło czas dostępu do magazynowanych towarów.

Sprawdź nasz ostatni artykuł: automatyczne rozwiązania magazynowe dla producentów i dystrybutorów maszyn rolniczych

}
Nasi klienci

Newsletter

Wypełnij formularz, aby otrzymywać newsletter


„Administratorem danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania danych osobowych, jest ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Skrajnej 3b, 31-331 Kraków. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne oraz że przysługują Państwu prawa dostępu do danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania newslettera i kontaktu handlowego, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie tych zgód i w celach w ich treści określonych. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie i Polityce prywatności. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@isl.pl."

Poleć naszą stronę znajomemu

Dziękujemy

Strona została wysłana Twojemu znajomemu

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.

Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe. Prosimy jeszcze o odpowiedź na jedno pytanie. Tobie zajmie to tylko 10 sekund, a nam ułatwi pracę w przyszłości.

ANKIETA