Facebook Youtube Szybki kontakt

Składowanie odzieży w pralniach

Regały automatyczne pozwalają na znaczne obniżenie kosztów składowania, sortowania i wydawania odzieży w pralniach.

Składowanie odzieży – jak zoptymalizować procesy w pralniach

Pralnie, ze szczególnym uwzględnieniem pralni w szpitalach, są miejscami, w których bardzo ważne jest sprawne i szybkie dostarczanie czystej odzieży zarówno dla pracowników, jak i pacjentów. Zadanie to jest skutecznie realizowane przy pomocy automatycznych regałów karuzelowych Rotomat.

Jeden z największych serwisów pralniczych w Bawarii zdecydował się na wdrożenie nowoczesnego systemu do sortowania odzieży Multi-Space. W połączeniu z inteligentnym oprogramowaniem udało się stworzyć system mocno obniżający koszty inwestycji. System Multi-Space służy do codziennego sortowania odzieży roboczej, sprawdza się także w składowaniu obrusów, pościeli i innych.

Wydajny system sortowania odzieży w pralniach

Szybkie sortowanie odzieży i jej wydawanie

Regały obrotowe Rotomat są idealnym rozwiązaniem do szybkiego sortowania bielizny pościelowej, odzieży, ręczników, itp. Kompletacja i wydawanie przy użyciu skanera kodów kreskowych przebiega sprawnie, zapewniając wymaganą płynność procesów intralogistycznych. Zastosowanie regałów obrotowych Rotomat pozwala na bardzo dużą oszczędność powierzchni składowania, nawet do 80%, znacznie skraca czas przechowywania w procesie prania, optymalizuje rozmieszczenie pracowników i chroni odzież przez pobrudzeniem i zniszczeniem.

skladowanie-odziezy-w-pralniach skladowanie-odziezy-w-pralniach skladowanie-odziezy-w-pralniach

Jeszcze większa wydajność zbierania zamówień

Proces zbierania zamówień może być jeszcze wydajniejszy – jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnej wersji regału rotacyjnego Rotomat High Speed Picking.

Regał karuzelowy Rotomat HSP

}
Nasi klienci

Newsletter

Wypełnij formularz, aby otrzymywać newsletter


„Administratorem danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania danych osobowych, jest ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Skrajnej 3b, 31-331 Kraków. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne oraz że przysługują Państwu prawa dostępu do danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania newslettera i kontaktu handlowego, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie tych zgód i w celach w ich treści określonych. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie i Polityce prywatności. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@isl.pl."

Poleć naszą stronę znajomemu

Dziękujemy

Strona została wysłana Twojemu znajomemu

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.

Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe. Prosimy jeszcze o odpowiedź na jedno pytanie. Tobie zajmie to tylko 10 sekund, a nam ułatwi pracę w przyszłości.

ANKIETA