Facebook Youtube Szybki kontakt

Regał Zewnętrzny

Filmy

0:37

Automatyczne regały zewnętrzne

Automatyczne regały zewnętrzne mogą być umieszczone również poza budynkiem. Rozwiązanie dedykowane przedsiębiorstwom, które posiadają ograniczoną powierzchnię hali magazynowej.
  • 0:37

    Automatyczne regały zewnętrzne

Automatyczne systemy składowania – zewnętrzne i wewnętrzne

Zautomatyzowany magazyn może być umieszczony nie tylko wewnątrz budynku, ale również poza jego granicami. Rozwiązanie w postaci automatycznego regału zewnętrznego polecane jest szczególnie tym przedsiębiorcom, którzy posiadają ograniczoną powierzchnię hali magazynowej. Nasze systemy zewnętrznych magazynów automatycznych wykonane są z materiałów odpornych na korozję, niską i wysoką temperaturę oraz inne niekorzystne warunki atmosferyczne (deszcz, śnieg, wiatr). Automatyczne regały mogą być wyposażone w kilka okien dostępowych, a także zajmować jednocześnie kilka pięter magazynu. Dodatkowo istnieje możliwość ich łatwej rozbudowy i zwiększenia zasięgu operacyjnego.

Poznaj zalety automatycznych systemów składowania

Automatyzacja procesu składowania pozwala na kompleksową optymalizację działań związanych ze składowaniem, kompletacją i dystrybucją towarów. Umożliwia także sprawne
i wygodne zarządzanie pracą całego magazynu. To znakomity sposób na rozwiązanie problemów z administrowaniem i realizacją zleceń, a także uzupełnianiem wyrobów końcowych, półproduktów i komponentów w zróżnicowanych obszarach magazynów dystrybucyjnych i produkcyjnych.

Nasi klienci

Poleć naszą stronę znajomemu

Dziękujemy

Strona została wysłana Twojemu znajomemu

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.

Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe. Prosimy jeszcze o odpowiedź na jedno pytanie. Tobie zajmie to tylko 10 sekund, a nam ułatwi pracę w przyszłości.

ANKIETA