Facebook Youtube Szybki kontakt

Zarezerwuj pokaz w Demo Center ISL

Zapraszamy do multimedialnego Centrum Pokazowego znajdującego się w Krakowie przy ul. Skrajnej 3b, w którym można zobaczyć i poznać zasady działania regałów automatycznych oraz porozmawiać o zaletach automatyzacji procesów magazynowych. Rezerwacji można dokonać przy pomocy poniższego formularza:

 

ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o.
ul. Skrajna 3B,
31-331, Kraków
T: +48 12 29 28 100
F: +48 12 29 28 103

 

demo-center

 

Zarezerwuj pokaz w Demo Center ISL:

Nasi klienci

Newsletter

Wypełnij formularz, aby otrzymywać newsletter


„Administratorem danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania danych osobowych, jest ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Skrajnej 3b, 31-331 Kraków. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne oraz że przysługują Państwu prawa dostępu do danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania newslettera i kontaktu handlowego, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie tych zgód i w celach w ich treści określonych. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie i Polityce prywatności. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@isl.pl."

Poleć naszą stronę znajomemu

Dziękujemy

Strona została wysłana Twojemu znajomemu

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.

Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe. Prosimy jeszcze o odpowiedź na jedno pytanie. Tobie zajmie to tylko 10 sekund, a nam ułatwi pracę w przyszłości.

ANKIETA