Facebook Youtube Szybki kontakt

Składowanie w branży maszynowej (case study)

Jak zoptymalizować składowanie części zamiennych i komponentów?

Składowanie w branży maszynowej – jak zoptymalizować magazyn części zamiennych

Składowanie w branży maszynowej części zamiennych i komponentów odbywa się w 7-miu automatycznych regałach magazynowych Lean-Lift zintegrowanych z WMS klienta.  Regały magazynowe posiadają wysokość ok 11 m a składowanych jest w nich ponad 7000 różnych części i komponentów. Dzięki rozwiązaniu automatycznych regałów windowych Lean-Lift aż 1000 m2 powierzchni półkowej zajmuje zaledwie 60 m2 powierzchni magazynowej.

}
Nasi klienci

Newsletter

Wypełnij formularz, aby otrzymywać newsletter


„Administratorem danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania danych osobowych, jest ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Skrajnej 3b, 31-331 Kraków. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne oraz że przysługują Państwu prawa dostępu do danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania newslettera i kontaktu handlowego, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie tych zgód i w celach w ich treści określonych. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie i Polityce prywatności. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@isl.pl."

Poleć naszą stronę znajomemu

Dziękujemy

Strona została wysłana Twojemu znajomemu

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.

Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe. Prosimy jeszcze o odpowiedź na jedno pytanie. Tobie zajmie to tylko 10 sekund, a nam ułatwi pracę w przyszłości.

ANKIETA