Facebook Youtube Szybki kontakt

Jak zwiększyć pojemność magazynu na powierzchni 60 m2?

Wszystkie informacje pod ręką

Jak zwiększyć pojemność magazynu na powierzchni 60 m2?

Dynamiczny rozwój produkcji w firmie Speck Pumpen doprowadził do szybko rosnącej liczby artykułów w magazynie, w którym stosowano tradycyjny system przechowywania produktów w oparciu o konwencjonalne regały półkowe. Operacje przyjęć jak i wydań koncentrowały się średnio wokół 6.000 produktów. Trzeba było odpowiedzieć sobie na pytanie: jak zwiększyć pojemność magazynu na powierzchni 60 m2? Firma Speck Pumpen  zdecydowała się na wdrożenie 6 regałów Lean-Lift o wysokości 7 m każdy.

System automatycznych regałów Lean-Lift - Speck_MG_8534

Powierzchnia użytkowa,  przeznaczona do składowania towarów to aż 660 m2.  Dodatkową korzyścią było wykorzystanie systemu sterującego w regałach wraz z wygodnymi dla operatorów pulpitami sterującym MP 12N.

Kompleksowe zarządzanie stanami magazynowymi nadzorowane jest przez zewnętrzny system WMS. Dzięki szerokiej gamie opcji  i modułów dodatkowych, oprogramowanie może być dostosowane do potrzeb i sposobów przechowywania towarów.

Zamówienia od klientów spływają do zewnętrznego system ERP, który tworzy listę zamówień i wysyła ją do regałów Lean-Lift, które automatycznie konfigurują ustawienia półek z zamówionymi towarami.

_MG_8413 _MG_8469

Pracownicy jedyne co muszą zrobić, to potwierdzić pobranie towaru. Specjalna opcja systemu zarządzającego regałami wizualizuje na ekranie pulpitu pojemniki zbiorcze i po skompletowaniu zamówień informując operatora o zakończeniu kompletacji. W ten sposób jeden operator dokonuje kilka zleceń jednocześnie. Szybkie i bezbłędne procesy kompletacji to odpowiedź na współczesne wyzwania nowoczesnych przedsiębiorstw.

}
Nasi klienci

Newsletter

Wypełnij formularz, aby otrzymywać newsletter


„Administratorem danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania danych osobowych, jest ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Skrajnej 3b, 31-331 Kraków. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne oraz że przysługują Państwu prawa dostępu do danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania newslettera i kontaktu handlowego, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie tych zgód i w celach w ich treści określonych. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie i Polityce prywatności. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@isl.pl."

Poleć naszą stronę znajomemu

Dziękujemy

Strona została wysłana Twojemu znajomemu

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.

Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe. Prosimy jeszcze o odpowiedź na jedno pytanie. Tobie zajmie to tylko 10 sekund, a nam ułatwi pracę w przyszłości.

ANKIETA