Facebook Youtube Szybki kontakt

Składowanie odzieży w pralniach

Regały automatyczne pozwalają na znaczne obniżenie kosztów składowania, sortowania i wydawania odzieży w pralniach.

Składowanie odzieży — jak zoptymalizować procesy w pralniach

Pralnie, ze szczególnym uwzględnieniem pralni w szpitalach, są miejscami, w których bardzo ważne jest sprawne i szybkie dostarczanie czystej odzieży zarówno dla pracowników, jak i pacjentów. Zadanie to jest skutecznie realizowane przy pomocy automatycznych regałów karuzelowych Rotomat.

Jeden z największych serwisów pralniczych w Bawarii zdecydował się na wdrożenie nowoczesnego systemu do sortowania odzieży Multi-Space. W połączeniu z inteligentnym oprogramowaniem udało się stworzyć system mocno obniżający koszty inwestycji. System Multi-Space służy do codziennego sortowania odzieży roboczej, sprawdza się także w składowaniu obrusów, pościeli i innych.

Wydajny system sortowania odzieży w pralniach

Szybkie sortowanie odzieży i jej wydawanie

Regały obrotowe Rotomat są idealnym rozwiązaniem do szybkiego sortowania bielizny pościelowej, odzieży, ręczników, itp. Kompletacja i wydawanie przy użyciu skanera kodów kreskowych przebiega sprawnie, zapewniając wymaganą płynność procesów intralogistycznych. Zastosowanie regałów obrotowych Rotomat pozwala na bardzo dużą oszczędność powierzchni składowania, nawet do 80%, znacznie skraca czas przechowywania w procesie prania, optymalizuje rozmieszczenie pracowników i chroni odzież przez pobrudzeniem i zniszczeniem.

skladowanie-odziezy-w-pralniach skladowanie-odziezy-w-pralniach skladowanie-odziezy-w-pralniach

Jeszcze większa wydajność zbierania zamówień

Proces zbierania zamówień może być jeszcze wydajniejszy — jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnej wersji regału rotacyjnego Rotomat High Speed Picking.

Regał karuzelowy Rotomat HSP

Zespół ISL
}
Nasi klienci

Newsletter

Заполни анкету, чтобы получать newsletter


„Administratorem danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania danych osobowych, jest ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Skrajnej 3b, 31-331 Kraków. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne oraz że przysługują Państwu prawa dostępu do danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania newslettera i kontaktu handlowego, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie tych zgód i w celach w ich treści określonych. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Regulaminie i Polityce prywatności. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: info@isl.pl."

Порекомендуй наш сайт знакомому

Спасибо!

Адрес сайта был выслан твоему знакомому

Благодарим за высланное сообщение.

Наши специалисты свяжутся с вами, как только это будет возможно. Пожалуйста, ответьте на еще один вопрос. Для вас это займет всего лишь 10 секунд, а нам упростит работу в будущем.

ОПРОС